Trwa ładowanie proszę czekać ...

Nanotechnologiczna ochrona lakieru

7 listopada 2016

Kwarcowa i ceramiczna ochrona lakieru

Powłoki ochronne to nowoczesna technologia, jeśli chodzi o ochronę lakieru. Oparte są one o nanotechnologię i nie są to zwykłe woski, ale zupełnie nowoczesne substancje, które po tym jak będą utwardzone stają się ciałem stałym o twardości 9H. Dzięki temu jak działa nanotechnologia nasza karoseria będzie gładka i ty samym brud i ciecze mniej przylegają do niej i chroni to lakier przed rysami a także promieniami UV. Dzięki temu lakier nie będzie ulegał odbarwieniom, karoseria jest odporna na działanie ptasich odchodów. Zachowa swoją czystość na dłużej. Łatwiej będzie również ją myć.

Powłoka ceramiczna

Będzie odpowiadać za stworzenie na lakierze twardej i zwartej szklistej powłoki ceramiczne. Będzie w stanie przygotować tarczę przed szkodliwymi czynnikami. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością na surowe warunki atmosferyczne, agresywne środki chemiczne i inne elementy. Będzie się trzymać na karoserii przez trzy lata.

- nie trzeba co miesiąc konserwować auta jak przy innych produktach

- jest odporna na lekkie zarysowania

- doskonale usuwa wodę dzięki hydrofobowości

- podkreśla wygląd przez szklisty połysk

- anty graffiti

- ułatwia mycie

- utrzymuje samochód w dobrej czystości

- powłoka będzie odporna na chemię, słońce oraz sól

- utrzymuje się taka powłoka do trzech lat

- pojawia się lepsza gładkość powierzchni

- nie ma konieczności woskowania

- ochrona przed działaniem ptasich odchodów.

- powłoka nie wymaga od nas żadnych prac konserwacyjnych.

Powłoka kwarcowa

Stworzy na lakierze powłokę kwarcową, która będzie chronić go przed szkodliwymi czynnikami. Charakteryzuje się świetną wytrzymałością na surowe warunki atmosferyczne, chroni auto przed działaniem chemii i ptasich odchodów. Może się utrzymywać na samochodzie przez dłuższy okres czasu nawet do dwóch lat na wszystkie właściwości już wspominane w przypadku powłoki ceramicznej, dlatego właściwie te różnice o jakich można powiedzieć są praktycznie minimalne. Chodzi w głównej mierze o to, że powłoka ceramiczna dodatkowo będzie nam gwarantować również ochronę lakieru przed niewielkimi zarysowaniami mechanicznymi. Natomiast w przypadku powłoki kwarcowej tej ochrony przed rysami już nie będziemy mieli.