Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dostępne powłoki ochronne dla Twojego samochodu

21 listopada 2016

Powłoki polimerowe

Najważniejszymi zaletami będą tutaj dobre parametry użytkowe. Charakteryzują się dużą odpornością na promieniowanie UV oraz na wysokie temperatury. Woski naturalne topią się w niższej temperaturze. Skuteczniej będą również zabezpieczać przed zmiennymi czynnikami zewnętrznymi. Nie ma jednak takiego znakomitego połysku i nie podkreślają one głębi koloru tak jak woski. Wykończenie z użyciem sealantu mocno odbija światło, będzie ostre i chłodne. Powłoka uszczelniająca, która będzie tworzona ma grubość w dziesiątych częściach milimetra, dzięki nanotechnologii będzie to opcja trwała, wytrzymała, wodoodporna.

Powłoki Kwarcowe

Zabezpieczenie samochodu powłoką kwarcową to nowoczesny sposób na ochronę zewnętrznych elementów samochodu. Na lakierze tworzy się gruba warstwa ochronna, która będzie znacząco ograniczać pojawienie się rys, zmatowień oraz innych defektów lakierniczych. Będzie także odporna na promieniowanie UV, kwaśne deszcze chemię o różnym poziomie ph, wżery po owadach i ptasich odchodach. Powłoka będzie ograniczać przyjmowanie brudu i dzięki samoczyszczącym właściwościom auto na dłużej będzie zostawać czyste a jego mycie stanie się łatwiejsze. trzeba także wspominać o właściwościach wizualnych takiej połówki, która nadaje lustrzany blask dla lakieru oraz głębię koloru. Nowoczesne powłoki dają możliwość zabezpieczenia także plastikowych elementów oraz szyb. Powłoka ochronna będzie zalecana, gdy chodzi o nowe auta, które są do tego odpowiednio przygotowane. Używane muszą przechodzić korektę lakieru.

Powłoki hydrofobowe na szyby

Na szybach zabezpieczenie takie będzie polegać na nałożeniu specjalnego preparatu z nanocząsteczkami, który znacząco będzie poprawiał widoczność w czasie jazdy w deszczu i sprawi, że usuwanie zanieczyszczeń będzie łatwiejsze. po nałożeniu preparatu wszelkie niedoskonałości będą wyrównane. Dzięki temu krople wody spływać będą po szybie z dużo większa łatwością niż przed zastosowaniem takich środków. W samochodach osobowych przyjmuje się, że po nałożeniu preparatu krople wody będą uciekać bez użycia wycieraczek już przy prędkości około 45 km na godzinę. Dzięki powłokom hydrofobowym nie będzie trzeba się męczyć z denerwującymi wycieraczkami.