Trwa ładowanie proszę czekać ...

6 najlepszych zdalnych starterów samochodowych 2022 roku - recenzja i poradnik kupującego

29 marca 2022

Kiedy posiadasz samochód, możesz poczuć trudność związaną z jego uruchomieniem - przy użyciu zwykłych kluczyków do samochodu musisz być fizycznie obecny, aby go uruchomić.

Zdalny rozrusznik samochodowy to sposób na wyeliminowanie tej potrzeby, na przykład w mroźny zimowy dzień, gdy nie chcesz długo przebywać w ujemnych temperaturach. Główną zaletą tych zdalnych rozruszników jest możliwość ogrzewania samochodu lub włączania klimatyzacji przez naciśnięcie przycisku.

Chociaż systemy zdalnego sterowania do samochodów istnieją już od dłuższego czasu, dopiero w ostatnich latach zyskują one coraz większą popularność.

Chociaż jest to świetna rzecz, może stać się bardzo mylące, gdy próbujesz wybrać system, który najlepiej pasuje do Twojego samochodu, więc zrobiliśmy ciężki lifting dla Ciebie i skompilowaliśmy listę najlepszych zdalnych rozruszników samochodowych na 2022 rok.

Przed zakupem zawsze przeczytaj instrukcję producenta, aby upewnić się, że jest ona kompatybilna z Twoim samochodem.

Disclaimer - Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że bez żadnych kosztów dla Ciebie, możemy otrzymać niewielką prowizję za kwalifikujące się zakupy.

Zawartość pokaż Najlepsze zdalne startery samochodowe w 2022 r. 1. Compustar CS4900-S Bezkluczykowy zdalny starter samochodowy 2. Viper 5906V Kolorowy zdalny sterownik samochodowy 3. Crimestopper RS4-G5 Zdalne sterowanie samochodem 4. Avital 4113LX Tani zdalny starter samochodowy 5. Directed Electronics Inc. 4806P Python Remote Car Starter 6. Python 5706P LC3 SST Security Zdalny zapłon samochodu Na jakie czynniki należy zwrócić uwagę przy zakupie zdalnego startera systemu? Zasięg Aspekt bezpieczeństwa Komunikacja Czujniki silnika Wygoda Koszt instalacji Możliwość programowania

Najlepsze zdalne startery samochodowe w 2022 r.

NazwaCenaPagingTyp
Compustar CS4900-S Sprawdź cenę3000 stóp2-drożny
Viper 5906V Sprawdź cenę5280 stóp2-drożny
Crimestopper RS4-G5 Sprawdź cenę1500 stóp1-drożny
Avital 4113LX Sprawdź cenę1500 stóp1-drożny
Directed Electronics Inc. 4806P Python Sprawdź cenę5280 stóp2-drogowy
Python 5706P LC3 SST Sprawdź cenę5280 stóp1-drogowy

1. Compustar CS4900-S Bezkluczowy zdalny starter samochodowy

Jest to dwukierunkowy zdalny starter, który wyróżnia się następującymi cechami molekułę Blade AL Bypass i dwukierunkowe piloty zdalnego sterowania. Ta cecha, polegająca na zastosowaniu dwóch pilotów jest dość rzadka wśród zdalnych starterów, co czyni go wyjątkowym wśród Jest on również częścią serii zdalnych starterów LT firmy firmy.

Piloty mają dobre wzornictwo i są dość wytrzymałe. Składają się z czterech srebrnych przycisków, natomiast główna część pilota jest wykonana z tworzywa sztucznego (całkowicie wytrzymałego). Gdy chcesz wysłać polecenie do samochodu z pilota, naciskasz odpowiedni przycisk, a samochód odsyła polecenie, które informuje Cię, że samochód jest włączony.

Read More Przyciskami są: przycisk blokady, który wysyła polecenie zablokowania samochodu, przycisk odblokowania do odblokowania samochodu, przycisk bagażnika do otwarcia bagażnika samochodu oraz przycisk uruchamiania do włączenia samochodu.

W pilocie używane są wymienne baterie, które należy wymienić. Gdy ich czas działania będzie się zbliżał do końca, usłyszysz gong, a kontrolki będą migać na czerwono. Urządzenie umożliwia także wyłączenie samochodu za pomocą przycisku w pilocie.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne cechy

 • Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego
 • Wyposażony w dwukierunkowe piloty i moduł obejścia Blade AL
 • System automatycznej transmisji

Co nam się podoba

 • Jakość wykonania jest wysoka
 • Jest wodoodporny
 • Dwukierunkowe piloty są funkcjonalnie połączone, co ułatwia sterowanie

ZNALEZIONO: 6 powodów, dla których alarm samochodowy ciągle się wyłącza

2. Viper 5906V Kolorowy zdalny starter samochodowy

Jeśli szukasz systemów zdalnego sterowania, które sprostają wymaganiom zarówno poszukiwaczy przygód, jak i osób, które ich nie potrzebują, to jest to świetne miejsce, aby zacząć. Na przykład, gdy chcesz, aby Twój samochód pozostał ciepły i przytulny, nawet po bardzo długim dniu spędzonym w bardzo zimnym miejscu; lub gdy jesteś zaparkowany w mroźnym miejscu w środku zimy i chcesz, aby samochód pozostał komfortowo ciepły bez pozostawiania włączonego zapłonu.

Pilot ma zasięg do 1 mili, więc nawet jeśli się oddalisz, możesz więc nawet jeśli się oddalisz, możesz zabezpieczyć ciepło samochodu aż do powrotu. Jedyną wadą jest to, że funkcja odległości wydaje się mieć problemy, gdy w przypadku korzystania z niej za budynkami - wiele osób zgłaszało skargi na tę funkcję. W związku z tym, że wiele osób zgłaszało skargi na tę funkcję, być może w przyszłości zostanie ona udoskonalona.

Read More Jeśli obawiasz się, że temperatura nie jest wystarczająco wysoka, możesz skorzystać z funkcji aktywnego sprawdzania temperatury. Pozwala ona szybko sprawdzić temperaturę w samochodzie przed wejściem do niego, dzięki czemu nie doznasz szoku po wejściu do środka. Jeśli temperatura Cię nie zadowala, możesz skorzystać z opcji Runtime Reset, która przedłuży czas pracy samochodu i pozwoli mu osiągnąć żądaną temperaturę.

Ponadto, urządzenie to posiada wyjątkową zaletę: porządkuje swoje funkcje w zależności od tego, jak często z nich korzystasz - a jest to cały szereg interesujących funkcji. Informuje również o wszelkich zmianach w stanie samochodu, natychmiast po ich wystąpieniu - a to sprawia, że trudno go pokonać.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Najważniejsze cechy

 • Pilot posiada ekran LCD, który jest zaawansowany technologicznie i umożliwia sterowanie różnymi funkcjami
 • Dobry zasięg - do 1 mili
 • Umożliwia monitorowanie temperatury w samochodzie przed wejściem do środka
 • Przyciski są dość czułe

Co nam się podoba

 • Imponujący zasięg, który nie jest ograniczany przez czynniki rozpraszające uwagę
 • Smukła i wygodna konstrukcja
 • Bardzo dobry system bezpieczeństwa

3. Zdalne urządzenie uruchamiające Crimestopper RS4-G5

Jeśli zależy Ci na elastyczności, rzadko można się pomylić z systemem zdalnego sterowania Crimestopper, ponieważ jest to jego główny cel. Ponieważ jest on wielofunkcyjny, umożliwia jednoczesne sterowanie dwoma pojazdami, nawet jeśli używasz tylko jednego pilota - jedynym warunkiem jest to, że w obu pojazdach musi być zainstalowany system zdalnego sterowania Crimestopper.

System będzie działał dobrze niezależnie od tego, czy używasz pojazdów z ręczną czy automatyczną skrzynią biegów, z silnikami gazowymi, cieczowymi czy hybrydowymi. Zasięg jest również naprawdę dobry, ponieważ obejmuje do 2000 stóp.

Read More Dzięki kilku opcjom odblokowywania, uruchamiania, blokowania i zatrzymywania samochodu, system jest bardzo wszechstronny w swojej funkcjonalności. Oszczędza Ci nawet kłopotów z odblokowywaniem bagażnika i drzwi przesuwnych - wszystko to może zrobić za Ciebie.

Jeśli jesteś maniakiem technologii, z pewnością zachwyci Cię aplikacja Rockford-Fosgate, która umożliwia sterowanie zdalnym rozruchem pojazdu za pomocą smartfona, a nawet zlokalizowanie go w razie zgubienia. Wszystkie te zalety sprawiają, że jest to bezpieczna opcja, która pomoże Ci ruszyć do przodu dzięki wysokiemu poziomowi zaawansowania i bezpieczeństwa.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Najważniejsze cechy

 • Zasięg jest dość duży, około 2000 stóp
 • Pilot jest wielofunkcyjny
 • Możliwość włączenia opcji uruchamiania z telefonu komórkowego za pomocą aplikacji
 • Może wykonywać wiele różnych funkcji, takich jak otwieranie bagażnika i drzwi przesuwnych
 • Możliwość podłączenia prostych modułów danych dzięki dwukierunkowemu portowi danych

Co nam się podoba

 • System jest kompatybilny z dwoma pojazdami z napędem ręcznym lub automatycznym
 • Łatwe sterowanie po zainstalowaniu
 • Szeroka gama funkcji zapewnia wygodę użytkowania

ZALEŻNE: 10 najlepszych urządzeń śledzących GPS dla samochodów

4. Avital 4113LX Tani zdalny starter samochodowy

Jeśli przyjrzysz się różnym konstrukcjom zdalnych starterów, możesz natknąć się na startery jednoprzyciskowe. W związku z tym nasuwa się pytanie jak te piloty mogą być skuteczne, nawet jeśli mają tylko jeden przycisk? - ale tak jest, jeśli weźmiemy pod uwagę ten pilot.

Konstrukcja tego pilota została opracowana przede wszystkim z myślą o rozwiązywaniu skomplikowanych problemów i ułatwianiu ich obsługi. Dzięki bezkluczowym przyciskom na ekranie nie trzeba się już martwić o problem przypadkowego naciskania przycisków, których powinno się unikać. Ponadto produkt jest jeszcze ciekawszy w obsłudze dzięki przekaźnikom Anti-Grind i Horn oraz dostępnym dla nich wyjściom.

Read More Jeśli nie jesteś maniakiem techniki i obawiasz się procesu instalacji, nie musisz się martwić, ponieważ producent zadbał o to, abyś nie musiał się martwić. Instrukcje obsługi są bardzo łatwe do prześledzenia i są powszechnie dostępne w Internecie. Ten system zdalnego sterowania nie wymaga użycia przewodów technicznych, co znacznie ułatwia proces instalacji i obsługi. SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Najważniejsze cechy

 • Możliwość wyboru różnych czasów działania w zależności od tego, co jest dla Ciebie wygodne - np. 60, 24 lub 12 minut.
 • Możliwość połączenia z innymi urządzeniami dzięki portowi szeregowemu D2D
 • Aby urządzenie działało, należy podłączyć je do wielu obwodów.
 • Zasięg nie jest reklamowany
 • Wykorzystuje mechanizm programowania Bitwriter, a także przekaźniki Anti-Grind i Horn, co znacznie ułatwia jego obsługę w porównaniu z podobnymi pilotami.

Co nam się podoba

 • Łatwa konfiguracja
 • Posiada roczną gwarancję
 • Mechanizm automatycznego blokowania i możliwość odblokowania
 • Przystępna cena dla osób o ograniczonym budżecie

5. Directed Electronics Inc. 4806P Python Zdalne uruchamianie samochodu

Ten system zdalnego sterowania jest drogi w porównaniu z wieloma podobnymi produktami, ale nie umniejsza to jego zalet - można na nim polegać. Dzięki dużemu zasięgowi, wynoszącemu 1 milę, nie będziesz już miał problemu z poparzeniem się o skórę samochodu w gorący letni dzień lub zamarznięciem w miesiącach zimowych, gdy będziesz próbował rozgrzać samochód.

System Python ma ważną zaletę z punktu widzenia bezpieczeństwa. z punktu widzenia bezpieczeństwa; dzięki niemu samochód jest zawsze pod ścisłą ochroną. Wyposażony jest w syrenę z sześcioma różnymi dźwiękami, wbudowanymi przekaźnikami do blokowania drzwi oraz bezpiecznym mechanizmem ochrony, nie musisz się martwić o samochód, gdy zostawiasz go na zewnątrz.

Read More Przy każdym ustawionym poleceniu system będzie je jak najdokładniej wykonywał poprzez klakson. Dzięki temu możesz czuć się bezpieczniej, ponieważ zawsze masz gwarancję, że samochód będzie miał odpowiednią temperaturę, gdy wrócisz do niego po jakimś czasie. Należy jednak pamiętać, że do instalacji systemu potrzebna będzie pomoc fachowca, chyba że użytkownik posiada wiedzę na temat okablowania samochodowego.

Biorąc pod uwagę fakt, że produkt jest dość przystępny cenowo, można zauważyć, że koszt instalacji nie jest tak duży. Już samo to czyni go wartym rozważenia.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ

Najważniejsze cechy

 • Możesz bezpiecznie wyłączyć system za pomocą funkcji awaryjnego wyłączenia (Emergency Override)
 • Sygnały dźwiękowe pomagają łatwo i wygodnie sterować urządzeniem
 • Syrena posiada sześć rodzajów alarmów, informujących o tym, co dzieje się z samochodem

Co nam się podoba

 • Dobry zasięg, do jednej mili
 • Łatwe sterowanie po prawidłowej instalacji
 • Cztery kanały pomocnicze, które zwiększają komfort użytkowania

6. Python 5706P LC3 SST Zdalne zabezpieczenie samochodu

Jeśli szukasz rewolucyjnego, ciekawego systemu reagowania, to warto wypróbować ten model. Cały system posiada wiele niesamowitych funkcji, które gwarantują bezpieczeństwo Twojego samochodu, a Tobie zapewniają komfort podczas korzystania z niego.

Na przykład, jeśli Twój system bezpieczeństwa zostanie naruszony, wiedz, że że uaktywnią się wyświetlacze z ikonami, kilka wibracji i szereg sygnałów dźwiękowych, które Dzięki temu system natychmiast poinformuje Cię o wszelkich zmianach lub naruszeniach. Pomyśl o nim jak o o funkcjonalności smartfona, choć pod wieloma względami jest on znacznie tańszy i bardziej i pod wieloma względami bardziej niezawodny.

Read More Interesującym aspektem tego systemu jest "tryb cichy". Jeśli zdecydujesz się włączyć tę funkcję, nadal będziesz otrzymywać powiadomienia o naruszeniu systemu, ale samochód nie będzie syrena lub światła. Może to być całkiem przydatne, jeśli nie chcesz denerwować sąsiadów, zwłaszcza jeśli system bezpieczeństwa samochodu jest bardzo czuły i wszystko może go uruchomić. SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ

Najważniejsze cechy

 • Posiada tryb cichy, który cicho powiadomi Cię o wszelkich naruszeniach lub włamaniach
 • Ulepszona funkcjonalność pilota, z takimi funkcjami jak resetowanie czasu działania
 • Ma zasięg do 1 mili (maksymalnie)
 • Doskonałe centrum zdalnego sterowania

Co nam się podoba

 • Centrum sterowania pozwala na jak najdokładniejsze monitorowanie samochodu i jego stanu, a także zawiera zintegrowane wyświetlacze tekstowe.
 • Możliwość wyświetlania temperatury wewnątrz kabiny
 • Wszechstronność funkcji
 • Przystępna cena w stosunku do jakości.

Na jakie czynniki należy zwrócić uwagę przy zakupie zdalnego systemu uruchamiania?

Może być trudno zrozumieć, dlaczego różne systemy zdalnego sterowania różnią się znacznie w zależności od marki, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym użytkownikiem świecie pilotów zdalnego sterowania do samochodów. Wybór zależy jednak od głównego powodu zakupu - na przykład, czy chcesz regulację temperatury w samochodzie, zwiększenie bezpieczeństwa itp. i tak dalej.

Jest więc sporo czynników, o których należy pomyśleć, aby uniknąć późniejszych wyrzutów sumienia.

Zasięg

Jeśli mieszkasz w umiarkowanym środowisku i nie przeszkadza Ci uruchomienie samochodu, gdy idziesz w jego kierunku z domu, to wybrany pilot będzie inny niż w przypadku, gdy chcesz uruchomić samochód, gdy jesteś wewnątrz w domu i oszczędzić sobie chłodu w zimie.

Zasięg systemu zdalnego sterowania będzie miał wpływ na cenę końcową końcowej, dlatego należy rozważyć ją jak najdokładniej. Na stronie Ponadto zasięg nie oznacza tylko odległości od samochodu do domu. do domu, ale także do innych miejsc, w których często przebywasz - takich jak biuro, sklepy biuro, sklepy, do których regularnie chodzisz, centrum handlowe itp.

Aspekt bezpieczeństwa

Mimo że zdalne startery coraz częściej wykorzystują zaawansowaną i imponującą technologię, zawsze najlepiej jest mieć zapasową opcję, zwłaszcza jeśli używana technologia w którymś momencie przestanie działać lub się zepsuje. w pewnym momencie przestanie działać.

Podczas zakupu należy sprawdzić, czy zdalny rozruch ma wyłącznik pod maską. Pozwoli to na pozostawienie otwartych opcji dostępu, gdy będziesz chciał naprawić lub oddać samochód do serwisu, a także zapobiegnie obrażeniom spowodowanym ręcznym wyłączeniem rozrusznika.

Komunikacja

Wszystkie systemy zdalnego rozruchu korzystają z pagera, który Do komunikacji wykorzystuje się jeden z dwóch systemów: dwukierunkowy lub jednokierunkowy. Ta strona może wydawać się nieistotne, ale odgrywa ważną rolę w informacjach przekazywanych przez przekazywanych przez system zdalny podczas obsługi samochodu (nawet jeśli nie ma to wpływu na jego działanie). w jego działaniu).

Jeśli wybierzesz system z komunikacją dwukierunkową, na przykład można zauważyć, że jest on zazwyczaj droższy niż system jednokierunkowych pagerów.

Ponadto należy pamiętać, że niektóre z systemów zdalnych są złożone w swoim mechanizmie działania, a to pozwala im oferować dodatkowe nie tylko uruchamianie i wyłączanie pojazdu. W takich przypadkach, jak W takich przypadkach pomocne jest, aby system zdalny posiadał formę silnej dynamiki w konfiguracji komunikacji. Na przykład, pozwala na łatwe wyświetlanie wiadomości i korzystanie z innych ikon obecnych w smartfonie.

Czujniki silnika

Wiele systemów zdalnego sterowania posiada pewien rodzaj czujnika silnika, dzięki któremu system wie, kiedy samochód jest już uruchomiony i nie próbuje go ponownie włączyć. Bez takiego czujnika zdalny rozrusznik będzie stale próbował włączyć silnik, co może spowodować jego długotrwałe uszkodzenie.

Zaawansowanie czujników zależy od tego, czego czego szukasz. Niektóre systemy o wysokim poziomie zaawansowania będą również wyposażone w specjalne czujniki śledzące liczbę obrotów na minutę silnika samochodu gdy silnik jest włączony. Jest to funkcja bezpieczeństwa, która chroni silnik w i zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem.

Należy jednak pamiętać, że te zaawansowane rozwiązania mogą ostatecznie prowadzić do zużycia, zwłaszcza jeśli silnik pozostaje włączony przez zbyt długi czas. Jeśli Jeśli obroty silnika będą zbyt wysokie, układy zdalnego sterowania, które monitorują liczbę obrotów na minutę, w końcu zabiją silnik. w końcu zabiją silnik - dlatego należy zachować ostrożność podczas korzystania z nich lub Pozostać przy prostszych systemach zdalnego uruchamiania.

Wygoda

Istnieje wiele funkcji, które mogą zaoferować systemy zdalnego sterowania, przy czym Najbardziej powszechną jest odblokowywanie drzwi. Istnieje jednak wiele innych, takich jak regulacja temperatury, otwieranie bagażnika czy włączanie lub wyłączanie świateł. Wiele modeli oferuje również możliwość dodania tych funkcji w późniejszym czasie, jeśli więc wybór zależy od tego, co chcesz mieć pod kontrolą.

Koszt instalacji

Co ciekawe, najdroższą częścią zakupu zdalnego systemu zdalnego sterowania nie jest cena sprzętu, lecz koszt instalacji. Na przykład w przypadku zakupu marek premium, koszt instalacji będzie wyższy niż koszt samego pilota. Jeśli kupisz tańszą opcję, koszt instalacji będzie prawdopodobnie cztery lub pięciokrotnie wyższy od ceny zakupu.

Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę koszt instalacji, a nawet produkty reklamowane jako łatwe w instalacji nie są tak proste, jak mogłoby się wydawać. się wydawać. W szczególności, jeśli nie masz doświadczenia z profesjonalnym okablowaniem i nie masz pojęcia o okablowaniu samochodowym, najlepiej jest oddać samochód do i zlecić instalację profesjonaliście.

Zwłaszcza opcja samodzielnej instalacji systemu jest niezwykle rzadka ze względu na możliwość powstania ogromnych problemów eksploatacyjnych po jej wykonaniu, jeśli zostanie wykonana nieprawidłowo. W rzeczywistości, gdy tak się stanie, marki nie będą honorować gwarancji, chyba że można udowodnić, że system został zainstalowany przez profesjonalistę. Aby zabezpieczyć się przed taką sytuacją, wiele marek posiada nawet własnych certyfikowanych instalatorów, którzy instalują system przy jego zakupie.

Możliwość programowania

Jeśli zdarza się, że użytkownik zawsze wychodzi z domu o określonych porach w ciągu dnia, całkiem wygodne może być posiadanie zdalnego systemu, który można zaprogramować tak, aby uruchamiał samochody o tych porach. Może to być szczególnie pomocne, jeśli mieszkasz w miejscu, w którym występują ekstremalne zmiany pogody i temperatury. W ten sposób można mieć pewność, że w samochodzie zawsze panuje optymalna temperatura. w momencie wejścia do niego.

Należy jednak pamiętać, że w niektórych stanach obowiązują zakaz pozostawiania włączonych świateł w samochodach, gdy ich nie ma, więc sprawdź, czy lokalne prawo na to zezwala. Warto również pamiętać, że wiele systemów zdalnych działa przez najwyżej piętnaście minut. zanim się wyłączą, niezależnie od tego, czy pozostawimy je bez nadzoru, czy nie.

Przy wyborze systemu zdalnego sterowania ważne jest, aby wybrać taki, który oferuje imponujący zakres funkcji, które zrobią na użytkowniku wrażenie, a rzadko można się pomylić. Istnieje wiele czynników, które można wziąć pod uwagę przy wyborze, ale na szczęście łatwiej jest podjąć decyzję, co wybrać, o ile skorzystasz z tego przewodnika, który pomoże Ci zawęzić wybór.