Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zabezpieczenie samochodów nowych oraz po detailingu powłokami ochronnymi cz. II

18 listopada 2016

Czyszczenie nadkoli, wnęk

W przypadku tego pakietu usług czyszczenie dokładne polega na myciu całych nadkoli po wcześniejszym zdjęciu kół. Wszelkie uszczelki, szczeliny czy zakamarki są czyszczone z użyciem specjalnych środków i delikatnych pędzli.

Dekontaminacja (usuwanie zanieczyszczeń silnie przylegających do lakieru)

Ten etap będzie się składał z usuwania śladów smoły z lakieru przez specjalnie przeznaczony do tego środek. Następnie lakier jest glinkowany co ma sprawić, że z jego powierzchni usunie się wszelkie przyspojone tam zanieczyszczenia takie jak soki z drzew,, pozostałości po owadach czy zanieczyszczenia metaliczne. Uda się zostawić lakier idealnie czysty oraz gładki.

Zabezpieczenie lakieru

Na tym etapie lakier jest bardzo dokładnie odtłuszczony z użyciem specjalnych środków, które są bezpieczne dla jego powierzchni, by wiązane powłoki zabezpieczającej z lakierem było jak najsilniejsze a tym samym trwałość powłoki jak najwyższa.

Zabezpieczenie felg

Ten proces polega na ręcznej aplikacji najwyższej jakości powłok kwarcowych albo też ceramicznych, które pochodzą od najlepszych światowych producentów.

Zabezpieczenie felg

Klienci mogą się obecnie decydować na zabezpieczenie felg przez zastosowanie powłok kwarcowych albo ceramicznych, by zapewnić felgom rzeczywiście idealny wygląd. Powłoki takie spowalniają także proces późniejszego brudzenia felg oraz utrudniają przywieranie do powierzchni między innymi pyłowi z klocków hamulcowych i ich czyszczenie będzie wygodniejsze.

Aplikacja dressingów na opony oraz elementy plastikowe

Na opony oraz plastiki zewnętrzne nakłada się specjalne dressingi, które maja na celu odżywienie tworzy i przywrócenie naturalnego świeżego wyglądu a także ochronę przed UV. Po aplikacji powłok będzie trzeba zostawić auto na 24 godziny w takim miejscu, gdzie nie będzie działania czynników atmosferycznych, wtedy te powłoki uda się skutecznie utwardzić. Nie należy również przez 7 dni od aplikacji stosować do mycia innych środków niż sama woda. Jeśli będziemy się w stanie do tego zastosować i zadbamy o te powłoki jakie będą nałożone to można oczekiwać, że nasz pojazd będzie rzeczywiście świetnie zabezpieczony i tym samym długi czas będzie się można cieszyć lakierem w stanie perfekcyjnym,